Deltagarlista

.

    Mormyska SM 2013      
                 
Deltagarlista              
                 
  Herrseniorer   Klubb     Distrikt  
                 
1 Putte Karlsson   Enskede SFK   Stockholm
2 Anders Wetterhall   Enskede SFK   Stockholm
3 Arto Jumisko   Södertälje SFK   Stockholm
4 Timo Jumisko   Södertälje SFK   Stockholm
5 Jorma Tiilikainen   Södertälje SFK   Stockholm
6 Kari Nevalainen   Södertälje SFK   Stockholm
7 Mats Larsson   Gnesta SFK   Södermanland
8 Jörgen Svensson   Eskilstuna SF   Södermanland
9 Erik Karlsson   Katrineholms SF   Södermanland
10 Stefan Eriksson   Trosa AFK   Södermanland
11 Johan Axelsson   Trosa AFK   Södermanland
12 Pavel Chaloupka   Fagersta AFK   Västmanland
13 Magnus Andersson   Sturefiskarna   Västmanland
14 Christer Jansson   Sturefiskarna   Västmanland
15 Greger Carlsson   Sturefiskarna   Västmanland
16 Jimmie Bornström   Sturefiskarna   Västmanland
17 Peder Sundström   Atletfiskarna   Västmanland
18 Peter Eriksson   Tunabygdens SFK   Dalarna  
19 Tomas Enström   SFK Älvkroken   Dalarna  
20 Stefan Swee   Tunabygdens SFK   Dalarna  
21 Tomas Andersson   SFK Gästrikarna   Gästrikland
22 Kent Lundberg   SFK Gästrikarna   Gästrikland
23 Thomas Nilsson   AFK Flugan   Hälsingland
24 Thomas Wiström   Y-Kroken     Västernorrland
25 Johan Lundholm   Triana     Västernorrland
26 Peter Andersson   Triana     Västernorrland
27 Mikael Wiström   Y-Kroken     Västernorrland
28 Anders Johansson   Triana     Västernorrland
29 Jan-O Johansson   SFK Storfiskarna   Västernorrland
30 Pär Danielsson   Brunflofiskarna   Jämtland/Härjedalen
31 Johnny Persson   Särnaharren   Jämtland/Härjedalen
32 Roger Hammargård   FK Ulriksforsarna   Jämtland/Härjedalen
33 Håkan Löfqvist   Jämtlandskroken   Jämtland/Härjedalen
34 Henrik Henriksson   Jämtlandskroken   Jämtland/Härjedalen
35 Lars Westlund   Svegs SFK   Jämtland/Härjedalen
36 Patrik Rönnqvist   Brunflofiskarna   Jämtland/Härjedalen
37 Olle Lundin   Jämtlandskroken   Jämtland/Härjedalen
38 Mats-Arne Axelsson   Svegs SFK   Jämtland/Härjedalen
39 Jens Levin   SFK Blåknuten   Västerbotten
40 Erik Lindblom   SFK Minkarna   Norrbotten
41 Jörgen Lundmark   SFK Minkarna   Norrbotten
42 Helge Broberg   Älvkroken     Värmland  
43 Sören Börmark   Nordmarksfiskarna   Värmland  
44 Börre Omang   Älvkroken     Värmland  
45 Svein Kristianssen   Älvkroken     Värmland  
46 Ove Eriksson   Solstadsfiskarna   Värmland  
47 Kent Adell   Malexander SFK   Östergötland
                 
                 
  Herrveteraner   Klubb     Distrikt  
                 
50 Ingemar Rudman   Enskede SFK   Stockholm
51 Arne Hellman   Enskede SFK   Stockholm
52 Christer Nyberg   Enskede SFK   Stockholm
53 Gösta Ludvigsson   Jakobsbergs SFK   Stockholm
54 Mikko Paso   Jakobsbergs SFK   Stockholm
55 Lars Fredlund   Constilation   Stockholm
56 P-O Lindstrand   KvicksundsFvF   Södermanland
57 Eino Holappa   Gnesta SFK   Södermanland
58 Kurt Elveberg   Gnesta SFK   Södermanland
59 Folke Åström   Eskilstuna SF   Södermanland
60 Per Lundgren   Eskilstuna SF   Södermanland
61 Leif Johansson   Katrineholms SF   Södermanland
62 Percy Bristam   Trosa AFK   Södermanland
63 Stig Ericsson   Trosa AFK   Södermanland
64 Bo Dahlström   Sturefiskarna   Västmanland
65 Erkki Lyly     Fagersta AFK   Västmanland
66 Börje Tuominen   Sturefiskarna   Västmanland
67 Jan Olov Lööv   Sturefiskarna   Västmanland
68 Folke Andersson   Tunabygdens SFK   Dalarna  
69 Tore Eriksson   Tunabygdens SFK   Dalarna  
70 Stig Enström   SFK Älvkroken   Dalarna  
71 Kurt Mattsson   FK Skinnkroken   Dalarna  
72 Markku Kalliokoski   SFK Gästrikarna   Gästrikland
73 Tore Kraft     SFK Ljusnan   Hälsingland
74 Leif Hagström   AFK Flugan   Hälsingland
75 Torsten Larsson   SFK Ljusnan   Hälsingland
76 Bernt Forsblom   SFK Ljusnan   Hälsingland
77 Karl-Erik Eriksson   SFK Ljusnan   Hälsingland
78 Torbjörn Hällström   SFK Storfiskarna   Västernorrland
79 Pentti Kokko   SFK Storfiskarna   Västernorrland
80 Bo Lundh     SFF Stenbiten   Västernorrland
81 Ulf Andersson   SFF Stenbiten   Västernorrland
82 Sture Linder   Triana     Västernorrland
83 Bengt Strömberg   Triana     Västernorrland
84 Arnljot Brännsved   Jämtlandskroken   Jämtland/Härjedalen
85 Stefan Andersson   Jämtlandskroken   Jämtland/Härjedalen
86 Örjan Tengerström   FK Ulriksforsarna   Jämtland/Härjedalen
87 Kjell Olsson   Jämtlandskroken   Jämtland/Härjedalen
88 Börje Jönsson   Jämtlandskroken   Jämtland/Härjedalen
89 Elver Mellgren   Svegs SFK   Jämtland/Härjedalen
90 BerntLindfors   FK Ulriksforsarna   Jämtland/Härjedalen
91 Janne Liif     Utrikesfiskarna   Jämtland/Härjedalen
92 Kjell Lindström   Brunflofiskarna   Jämtland/Härjedalen
93 Lennart Kron   Jämtlandskroken   Jämtland/Härjedalen
94 Sven Taflin   SFK Bottennappet     Västerbotten
95 Gunnar Jansson   Nordmarksfiskarna   Värmland  
                 
                 
  Damseniorer   Klubb     Distrikt  
                 
100 Line Tiilikainen   Södertälje SFK   Stockholm
101 Gunilla Öberg   Atletfiskarna   Västmanland
102 Gunilla Bengtsson   Atletfiskarna   Västmanland
103 Marie Björklin   AFK Flugan   Hälsingland
104 Marga Källman   SFK Storfiskarna   Västernorrland 
105 Jenni Koskela   SFK Storfiskarna   Västernorrland 
106 Birgitta Stridh   Svegs SFK   Jämtland/Härjedalen
107 Lena Magnusson   Brunflofiskarna   Jämtland/Härjedalen
108 Josefin Hammargård   FK Ulriksforsarna   Jämtland/Härjedalen
109 Susanna Karlsson   FK Ulriksforsarna   Jämtland/Härjedalen
110 Agnes Karlsson   FK Ulriksforsarna   Jämtland/Härjedalen
111 Kina Levin     SFK Blåknuten   Västerbotten
112 Marianne Svanefjord   SFK Bottennappet   Västerbotten
113 Eva Mörlin   Älvkroken     Värmland  
                 
                 
  Damveteraner   Klubb     Distrikt  
                 
120 Eine Nykenen   Enskede SFK   Stockholm
121 Aino Holappa   Gnesta SFK   Södermanland
122 Gunilla Lundgren   Eskilstuna SF   Södermanland
123 Lilian Åhlund   Katrineholms SFK   Södermanland
124 Mona Johansson   Katrineholms SFK   Södermanland
125 Helena Halsinaho   Katrineholms SFK   Södermanland
126 Magdalena Filipsson   Mälardalens Tävlingsfiskare Västmanland
127 Barbro Andersson   Mälardalens Tävlingsfiskare Västmanland
128 Britten Thoor   Tunabygdens SFK   Dalarna  
129 Kerstin Danielsson   FK Skinnkroken   Dalarna  
130 Karin Andersson   FK Skinnkroken   Dalarna  
131 Doris Kalliokoski   SFK Gästrikarna   Gästrikland
132 Birgitta Jonsson   SFK Ljusnan   Hälsingland
133 Leena Koskela   SFK Storfiskarna   Västernorrland
134 YvonnePettersson   FvF Öringen Väja   Västernorrland
135 Margith Hällström   SFK Storfiskarna   Västernorrland
136 Lena Persson   Jämtlandskroken   Jämtland/Härjedalen
137 Solveig Svee   Sundsjöfiskarna   Jämtland/Härjedalen
138 Gunnel Nilsson   Jämtlandskroken   Jämtland/Härjedalen
139 Gunilla Bäckius   Svegs SFK   Jämtland/Härjedalen
140 Ulla-Britt Taflin   SFK Bottennappet   Västerbotten
                 
                 
                 
  Herrjuniorer   Klubb     Distrikt  
                 
145 Robin Norling   Jakobsbergs SFK   Stockholm
146 Johan Kindlundh   Trosa AFK   Södermanland
147 Magnus Herou   SFK Gästrikarna   Gästrikland
148 Tobias Lind   SFK Ljusnan   Hälsingland
149 Simon Eriksson   SFK Ljusnan   Hälsingland
150 Simon Nordin   Särnaharren   Jämtland/Härjedalen
151 Henrik Hamberg   Brunflofiskarna   Jämtland/Härjedalen
152 Dennis Levin   SFK Blåknuten   Västerbotten
153 Dennis Svanefjord   SFK Bottennappet   Västerbotten
154 Emil Kindberg   Älvkroken     Värmland  
155 Viktor Styffe   Älvkroken     Värmland